Вітаємо власника з Київщини з  придбанням нового турецького трактора Basak 2110s потужністю 110 к.с. 


Сьогодні покупці сучасних тракторів Basak очікують, що ці технологічні рішення, які пропонує компанія Агро Ассістенс Груп та BASAK відповідають останнім експлуатаційним і екологічним стандартам. Наші клієнти бажають отримати поєднання кращих сучасних технологій з комфортом, простотою, надійністю, якістю та сервісом з найкращим досвідом землеробства.

Серія 2110S спроектована і виготовляється на заводі корпорації SANKO GROUP в Туречині. Завод Basak конструює і виробляє трактори потужністю від 40 до 120 к.с. Це одни з найбільших у Туреччині виробник та експортер сільськогосподарської техніки. Цей завод також сертифіковано за стандартом ISO 9001. За останні п'ять років в тракторний завод Basak, що виготовляє потужні трактори Басак, було інвестовано 170 млн. євро з єдиною метою — забезпечити випуск тракторів Басак на основі стандартів якості надійності та продуктивності, що гарантує спокій їх власників і операторів. Це лежить у основі всього, що виробляється в Туреччині. Землеробство в інженерів туреччини постійно в думках та на практиці. Вони прагнуть розробляти нові рішення для складних завдань сучасного та майбутнього сільського господарства. У результаті створюються трактори, які допомагають підвищити ефективність і прибутковість.
Усіх фермерів, що прагнуть іти в ногу з часом і бути на крок попереду в агротехнологіях запрошуємо до нас на майданчик на безкоштовний тест-драйв тракторів BASAK.

_

Разом до перемоги!

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦

🇺🇦Слава ЗСУ!🇺🇦

🌐https://ast-group.in.ua

📞 +38(050)011 83 50

#Ukraine2022

#AgroAssistanceGroup

#CloseTheSky

#посівна2022 #UAразом

#Basak #tractorbasak2110 #YTONLX1054 #ЮТО #трактор #мтз #agro #johndeere #claas #newholland #masseyferguson #агроассистенс #тракторбеларус #lovol #Ytolx954 #yto1054 #ytoELX1054 #Armatrac #DeutzFahr #Lovol1054 #HATTAT #Кубота #CaseIH