Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Сільгосптехніка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надійна сільгосптехніка за доступними цінами в Україні

Сільгосптехніка є незамінним інструментом допомоги для аграріїв. Вона допомагає перевести важку ручну працю в легку та ефективну технічну. Таким чином, обробка земель проходить швидше і легше, що є величезною допомогою для власників як з точки зору економії часу, так і людського ресурсу.

Продаж сільгосптехніки в Україні має особливе значення, оскільки ґрунт у країні вважається найродючішим і найактивнішим у плані сільського господарства. Землі засаджуються різними культурами, які йдуть як у внутрішній ринок, так і експорт. Тому важливо технологічно ефективно вести землеробство для отримання гарного результату.

На сьогоднішній день продаж сільгосптехніки в Україні триває активними темпами. Великим та дрібним землевласникам без спеціальної сільгосптехніки обробляти поля досить складно. Ручна праця вже не використовується, заміною виступають трактори з плугами та бороною.

Де можна купити техніку в Україні?

Серед усіх представлених на ринку сх техніки продавців важливо знайти одного надійного. Щоб можна було і трактори купити, і додаткове навісне обладнання, запчастини. Все це є у нас, у AST-Group.

Яка сільгосптехніка реалізується в компанії AST-Group:

  • Плуги. Призначені для середньої та глибокої оранки різного виду ґрунтів.
  • Дискові борони. Призначені для збирання стерні, орання залежної давно необробленої землі та передпосівної підготовки.

Купити сільгосптехніку з можливістю сервісного обслуговування ви можете на нашому сайті. Наші ціни одні з найбільш конкурентних на ринку, а якість продукції, що реалізується, завжди на висоті. Звертайтесь, будемо раді співпраці.

Вгору