Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Плуги для тракторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оборотні плуги для обробки землі: плюси використання

Якщо вам потрібно купити плуг на МТЗ або будь-який інший трактор, ми вам обов'язково допоможемо. У каталозі компанії AST-Group ви знайдете якісні плуги для обробки ґрунту будь-якої складності.

Навіщо потрібні плуги до трактора?

Плуги необхідні аграріям для ефективної та швидкої обробки землі перед посадкою будь-яких видів культур. Добре орана земля – це інвестиція у добрий урожай. Одними із найпопулярніших плугів в Україні є оборотні.

Оборотний плуг складніший з погляду конструкції, ніж його класичний попередник. Він складається з двох комплектів лемешів, розташованих на противагу. Така конструкція забезпечує човниковий спосіб обробки землі, коли верхні леміхи змінюються нижніми.

4 причини, чому варто купити плуг 3 корпусний оборотний

  • Після проходу техніки, ґрунт стає однорідно зораним. Вся ділянка обробленої землі оранжево однаково ефективно.
  • Знищуються коріння бур'янів, навіть найтовстіші та розгалужені. Потужний другий ряд робочих деталей плуга справляється з ними відмінно. Середня глибина орання грунту становить до 30 см. Цього більше, ніж достатньо більшості грунтів.
  • Після проходження плуга на поверхні ґрунту не утворюється кірка. Це дуже важливо, тому що вона перешкоджає попаданню вологи в ґрунт і до коріння рослин.
  • Не потрібно після оранки додатково прополювати ділянки перед посадкою. Плуг оборотний значно заощаджує час та сили аграріїв.

Купити плуг для трактора ви можете на нашому сайті. Всю додаткову інформацію та консультацію ви можете отримати, зв'язавшись із нашими менеджерами по телефону. Звертайтесь, будемо раді співпраці.

Вгору