Як відбувається доставка товарів, запчастин, тракторів сільськогосподарської техніки та комплектуючих ?

Компанія «Агро Ассістенс Груп» співпрацює з перевіреними постачальниками своїх послуг, які забезпечують якість своїх послуг та у випадку надзвичайних ситуацій готові компенсувати вартість товару чи техніки яку доставляють.

Основними партнерами компанії є: НОВА ПОШТА, УКРПОШТА, ГЮНСЕЛ, SAT та AST Trans Logistics.

Доставка запчастин, комплектуючих, витратних матеріалів тощо відбувається після отримання повної оплати за товар.

Комірник компанії отримує замовлення на комплектування товару на відправлення до 16:00 кожного робочого дня. Після отримання повідомлення про відправлення, комірник проводить попереднє підготовку товару до відправлення. Перевіряється комплектність товару та проводиться його пакування.

Після повного пакування проводиться завантаження в автомобіль та доставка до перевізників.

Після відправлення вантажу, комірник робить розсилку декларацій кожному клієнту, для орієнтиру про прибуття товару.

Також в компанія « Агро Ассістенс Груп» практикує термінову доставку комплектуючих чи запчастин автобусними перевізниками. В такому разі ризики за доставку клієнт бере на себе.

Терміни доставки в залежності від перевізника може складати від 1 до 5 днів. Зазвичай з практики це десь 1-2 дні.

Термін зберігання на відділенні перевізника може складати максимум 4 дні. В іншому випадку перевізник може або повернути товар, або утилізувати.

Товар який відправляється страхується на суму замовлення відповідно до видаткової накладної.

Неможливо відмовитися від  частини товару. Вартість доставки однієї одиниці товару чи декількох одиниць залежить від ваги та габаритів. Кінцеву вартість доставки з урахуванням додаткового пакування визначає перевізник.

Всі  питання узгоджуються в телефонному режимі, або на адресу електронної пошти.

Доставка сільськогосподарської техніки, спец техніки, тракторів та обладнання:

Перевезення тракторів Basak, YTO, сільськогосподарської техніки та обладнання доволі важкий процес, який потребує правильного розрахунку ваги техніки, габаритів та виду техніки. В певних випадках евакуація техніки потребує спеціальних дозволів в регіональних відомствах. Транспортування сільськогосподарської техніки з нашим партнером AST Trans Logistics дає нам певні переваги. По перше – перевізник застрахований більш ніж на 50 000$, тобто якщо з трактором щось станеться під час транспортування – перевізник покриває витрати які виникли під час транспортування.

По друге, важливим моментом під час перевезення є фіксація вантажу, який відіграє не малу роль під час перевезення.

Зазвичай ми відвантажували для перевезення:

  • Трактори
  • Плуги
  • Культиватори
  • Сівалки
  • Оприскувачі
  • Косарки
  • Фрези
  • Котки
  • Навантажувачі

Ціна послуг теж не менш важлива. Тому ми працюємо з перевізником як постійний клієнт і маємо як гарантію так і гарні доступні ціни.

Інколи наші клієнти забирають техніку самостійно, або навіть своїм ходом. В такому випадку відповідальність переходить на клієнта.