Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Ремонт та діагностика тракторів YTO та Basak

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сервісне обслуговування та ремонт тракторів у Києві

Будь-яка працююча техніка вимагає сервісного обслуговування та періодичного ремонту. Особливо це важливо для сільськогосподарської техніки, оскільки вона працює далеко в полі і завжди має бути на ходу.

Якщо вам потрібен ремонт тракторів, наші фахівці вам у цьому допоможуть. Це одна з наших основних спеціалізацій, завдяки якій нас знають клієнти не лише у Києві, а й далеко за його межами.

Ремонт тракторів у Києві

Компанія AST-Group є сертифікованим продавцем тракторів YTO та Basak в Україні. Крім того, ми займаємося їх обслуговуванням та ремонтом, використовуючи оригінальні запчастини та великий досвід роботи.

Які види робіт ми надаємо:

  • Діагностика двигуна трактора. Професійна діагностика допоможе дізнатися про стан двигуна і при необхідності провести своєчасний ремонт. Головне – цю роботу повинні виконувати професіонали з великим досвідом. Так ви можете бути повністю впевненим у їхньому рівні надання послуг.
  • Ремонт трактора. Компанія AST-Group продає трактори двох відомих марок: YTO та Basak. Це популярні трактори, які вже довгий час допомагають аграріям на наших полях та застосовуються у комунальних роботах. Також ми займаємося їх обслуговуванням та ремонтом.

Ремонт трактора ЮТО проводиться з використанням оригінальних запчастин та професійного обладнання. Також ви можете здійснити у нас ремонт трактора Basak. Наші фахівці відмінно знаються на цій техніці, тому якість робіт завжди на висоті.

Також у нас можна провести ремонт дизельного двигуна PERKINS. Звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, щоб узгодити дату та обсяг необхідних робіт. Будемо раді співпраці.

Вгору