Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Трактори YTO (ЮТО)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трактори YTO від компанії AST-Group в Україні

Якщо вам для робочих завдань необхідно купити трактор, ЮТО у цьому випадку – оптимальний варіант. Компанія YTO є китайським виробником сільськогосподарської техніки. Це потужний завод, який щорічно виготовляє близько 200 тисяч одиниць техніки, яка гарно зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. Він був побудований ще в 1955 році, а перший трактор YTO побачив світ у 1959 році.

Цікавий факт: деякі цехи було збудовано українськими інженерами за проектами Харківського тракторного заводу. Вони спеціально приїхали до Китаю з обміну досвідом після успішного будівництва та запуску в роботу ХТЗ.

Для яких цілей слід купити трактор ЮТО:

Китайський трактор YTO стане незамінним помічником в таких сферах діяльності:

  • Аграрні роботи. Відповідно до характеристик компанії ЮТО трактор може бути призначений для садівництва, обробки полів, виноградників.
  • Виконання завдань підприємств комунального господарства.
  • Допомога у будівництві різних об'єктів інфраструктури.

Китайські Трактори ЮТО практичні, універсальні, абсолютно невибагливі з погляду експлуатації. Також вони відрізняються економічністю. Саме тому вони є сильним конкурентом більш відомих виробників сільськогосподарської техніки. Принаймні, на ринку України.

Ціни на трактори YTO в Україні від офіційного дистриб'ютора в 2022 році

Модель трактора ЮТО Ціна в 2022
Трактор YTO NLX1054 (105 к.с.) 1 422 000 грн
Трактор YTO NLX 1304 1 710 000 грн
Трактор YTO NLX 1404 1 782 000 грн
Трактор YTO X904 (90 к.с.) телефонуйте
Трактор YTO X804 (80 к.с.) телефонуйте

Чому варто купити трактор ЮТО?

Трактори YTO досить популярні на внутрішньому ринку Китаю, їхня частка сумарно становить близько 35%. А знедавна вони активно продаються і на зовнішньому ринку, зокрема в Україні. Їхня велика популярність обумовлена ​​економічністю в експлуатації, надійністю завдяки замкнутому циклу виробництва та ретельному контролю на кожному етапі. Це одні з найважчих тракторів у своєму класі, тому гарантовано забезпечують велику тягову силу за помірної витрати палива. При цьому на новий трактор ЮТО ціна цілком доступна. Особливо якщо купувати у таких перевірених партнерів, як AST-Group.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти.

Найчастіші питання про трактори YTO
⚡Де купити трактор YTO в Україні?

Наша компанія знаходиться в Києві, проте продаж і доставку тракторів ми здійснюємо у різні міста України. Деталі продажу і доставки можна дізнатись за телефоном 098 011 83 50

⚡Які ціни на трактори YTO в 2022 році?

Ціна трактора залежить від моделі, яку ви обирете. Модель по технічним характеристикам потрібно обирати відповідно до Ваших бізнес-задач. Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо 098 011 83 50 або переходьте на сайт. У нас завжди актуальна інформація по наяності і цінам.

⚡Чи можна купити трактор YTO в кредит?

Так, наші трактори YTO можливо купувати в кредит. Для уточнення усіх деталей - зателефонуйте нам, будь ласка, по одному з телефонів на сайті.

Вгору