Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Трактори YTO (ЮТО)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трактори YTO від компанії AST-Group в Україні

Якщо вам для робочих завдань необхідно купити трактор, ЮТО у цьому випадку – оптимальний варіант. Компанія YTO є китайським виробником сільськогосподарської техніки. Це потужний завод, який щорічно виготовляє близько 200 тисяч одиниць техніки. Він був побудований ще в 1955 році, а перший трактор YTO побачив світ у 1959 році.

Цікавий факт: деякі цехи було збудовано українськими інженерами за проектами Харківського тракторного заводу. Вони спеціально приїхали до Китаю з обміну досвідом після успішного будівництва та запуску в роботу ХТЗ.

Для яких цілей слід купити трактор ЮТО:

  • Аграрні роботи. Відповідно до характеристик компанії ЮТО трактор може бути призначений для садівництва, обробки полів, виноградників.
  • Виконання завдань підприємств комунального господарства.
  • Допомога у будівництві різних об'єктів інфраструктури.

Трактори ЮТО практичні, універсальні, абсолютно невибагливі з погляду експлуатації. Також вони відрізняються економічністю. Саме тому вони є сильним конкурентом більш відомих виробників сільськогосподарської техніки. Принаймні на ринку України.

Чому варто купити трактор ЮТО

Трактори YTO досить популярні на внутрішньому ринку Китаю, їхня частка сумарно становить близько 35%. А знедавна вони активно продаються і на зовнішньому ринку, зокрема в Україні. Їхня велика популярність обумовлена ​​економічністю в експлуатації, надійністю завдяки замкнутому циклу виробництва та ретельному контролю на кожному етапі. Це одні з найважчих тракторів у своєму класі, тому гарантовано забезпечують велику тягову силу за помірної витрати палива. При цьому на трактор ЮТО ціна цілком доступна. Особливо якщо купувати у таких перевірених партнерів, як AST-Group.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти.

Вгору