Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик

Трактори YTO (ЮТО)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трактори YTO від офіційного дилера AST-Group в Україні

Якщо вам для робочих завдань необхідно купити трактор, ЮТО у цьому випадку – оптимальний варіант. Компанія YTO є китайським виробником сільськогосподарської техніки. Це потужний завод, який щорічно виготовляє близько 200 тисяч одиниць техніки, яка гарно зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. Він був побудований ще в 1955 році, а перший трактор YTO побачив світ у 1959 році.

Цікавий факт: деякі цехи було збудовано українськими інженерами за проектами Харківського тракторного заводу. Вони спеціально приїхали до Китаю з обміну досвідом після успішного будівництва та запуску в роботу ХТЗ.

Завод YTO являється найбільшим державним тракторним заводом в Китаї. Це колишній військовий завод, але прискіпливість до якості, надійності та ремонтопригодності залишився на тому ж рівні. Тому з упевненістю можемо сказати, що трактори ЮТО є найкращим варіантом для українського фермера.

Купити трактор ЮТО - краще рішення для господарських задач

Китайський трактор YTO, куплений у нас, стане незамінним помічником в таких сферах діяльності:

  • Аграрні роботи. Відповідно до характеристик компанії ЮТО трактор може бути призначений для садівництва, обробки полів, виноградників.
  • Виконання завдань підприємств комунального господарства.
  • Допомога у будівництві різних об'єктів інфраструктури.

Китайські Трактори ЮТО практичні, універсальні, абсолютно невибагливі з погляду експлуатації. Також вони відрізняються економічністю. Саме тому вони є сильним конкурентом більш відомих виробників сільськогосподарської техніки, як Case, John Deere, New Holland. Принаймні, на ринку України. Вартість більш економічно обгрунтована, в той час, як по техніним характеристикам не уступає іменитим брендам. Тому, купити трактор ЮТО - це буде краще рішення для господарства. 

Ціни на трактори YTO в Україні від офіційного дистриб'ютора в 2023 році

Ми завжди відкрито публікуємо актуальні ціни на сьогоднішній день. Ціни на трактори ЮТО в гривнях. Для усіх покупців - безкоштовна доставка, незалежно від того, везти потрібно у Львівську, Запорізьку чи Київську область. 

Модель трактора ЮТО Ціна
Трактор YTO NLX1054 (105 к.с.) 1 619 459 грн
Трактор YTO NLX 1304 1 947 459 грн
Трактор YTO NLX 1404 2 029 459 грн
Трактор YTO X904 (90 к.с.) телефонуйте
Трактор YTO X804 (80 к.с.) телефонуйте

Чому варто купити трактор ЮТО, а не МТЗ?

Трактори YTO досить популярні на внутрішньому ринку Китаю (та що приховувати - в Україні теж відома в широких кругах фермерів), їхня частка сумарно становить близько 35%. А знедавна вони активно продаються і на зовнішньому ринку, зокрема в Україні. Їхня велика популярність обумовлена ​​економічністю в експлуатації, надійністю завдяки замкнутому циклу виробництва та ретельному контролю на кожному етапі. Це одні з найважчих тракторів у своєму класі, тому гарантовано забезпечують велику тягову силу за помірної витрати палива. При цьому на новий трактор ЮТО ціна цілком доступна. Особливо якщо купувати у таких перевірених партнерів, як AST-Group.

Наші задоволені клієнти в 2022 та 2023 роках:

Звертайтеся! Будемо раді допомогти і Вам!

Найчастіші питання про трактори YTO
⚡Де купити трактор YTO в Україні?

Наша компанія знаходиться в Києві, проте продаж і доставку тракторів ми здійснюємо у різні міста України. Деталі продажу і доставки можна дізнатись за телефоном 098 011 83 50

⚡Які ціни на трактори YTO в 2023 році?

Ціна трактора залежить від моделі, яку ви обирете. Модель по технічним характеристикам потрібно обирати відповідно до Ваших бізнес-задач. Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо 098 011 83 50 або переходьте на сайт. У нас завжди актуальна інформація по наяності і цінам.

⚡Чи можна купити трактор YTO в кредит?

Так, наші трактори YTO можливо купувати в кредит. Для уточнення усіх деталей - зателефонуйте нам, будь ласка, по одному з телефонів на сайті.

Трактор YTO в Україні

Купити Трактор YTO

Трактор YTO ціна

Вгору