Кожен споживач тракторів, чи будь-якої сільськогосподарської техніки надає перевагу тим продавцям, які спроможні забезпечити ремонт і технічне обслуговування того товару, який вони постачають. Всі китайські трактори YTO, чи турецькі трактори Basak в Україні, а також інші види сільськогосподарської техніки, можуть проходити кваліфікований сервіс в компанії «Агро Ассістенс Груп».

Професійна команда компанії «Агро Ассістенс груп» користується авторитетом серед користувачів та власників тракторів ЮТО та Басак.

Сьогодні ми повноцінно можемо забезпечити якісний ремонт від двигунів до електрообладнання. Серед наших послуг: 

 • проведення налаштування паливної системи;
 • регулювання газорозподільчого механізму (клапанів);
 • перевірка і шліфування головок блока двигуна;
 • дефектування блоків двигуна;
 • ремонт коробок передач;
 • ремонт гідравлічної системи трактора.

Частіше всього власники тракторів YTO після 5-8 років їх експлуатації зіштовхуються з проблемою, пов’язаною з гідравлікою тракторів ЮТО. Частіше всього виникають питання наступної проблематики: слабо піднімає гідравліка, підняла і не опускає, не піднімає, дуже гріється насос гідравліки YTO. Отож всі відповіді на такі питання ви зможете знайти у професіоналів компанії Агро Ассістенс Груп.

Наші сервісні інженери готові виїхати до Вас, знайти проблему і швидко її усунути, адже всі розуміють важливість відновлення працездатності трактора у розпал сезону.

Ми гарантуємо вирішення питання з простоєм тракторів, викликаних відмовою чи поломкою, оскільки проводимо якісні технічні роботи по заміні запчастин як в польових умовах так і в офіційному сервісному центрі компанії.

В нашому сервісному центрі «Agro Assistance» проводиться цілий ряд робіт по ремонту та технічному обслуговуванню тракторів.

Якщо гарантійний термін на вашу техніку не закінчився, ми за власний рахунок проводимо діагностику та технічні роботи по виявленню та усуненню несправностей.

Післягарантійне технічне обслуговування включає в себе той самий спектр робіт які ми готові надавати нашим клієнтам.

Вам не варто турбуватися про якість виконання сервісних робіт чи ремонту, адже наші сервісні фахівці постійно проходять навчання з підвищення кваліфікації, підвищують професійні навички, переймають досвід виробників тракторів та обладнання.

Наша компанія надає також ряд додаткових послуг з сервісу:

 • передпродажна підготовка тракторів чи обладнання;
 • запуск тракторів нашими фахівцями в роботу з попередньою демонстраціє;
 • консультація власників, які придбали в нас трактор YTO чи Basak 24/7;
 • навчання операторів, які в подальшому будуть працювати на цій техніці;
 • оперативність роботи при зверненні в сервісну службу Агро Ассістенс Груп.

Ми надаємо інструкції по експлуатації тракторів YTO, чи Basak з російським чи українським перекладом. В залежності від побажання клієнта, при доставці техніки в господарство, трактор може бути доукомплектований додатковим обладнанням. Найчастішепокупці замовляють навігацію для тракторів YTO та BASAK, фронтальні навантажувачі, плуги, борони, сівалки та ін.

Компанія «Агро Ассістенс Груп» є офіційним дистриб’ютором і імпортером тракторів YTO та Basak в Україні.

У нашому авторизованому сервісному центрі та на нашому власному складі запчастин завжди наявний та доступний дуже широкий асортимент запчастин на техніку YTO, BASAK та інші.

 

🇺🇦Разом до перемоги!🇺🇦
🌐https://ast-group.in.ua
📞 +38(050)011 83 50

📞 +38(098)011 83 50
#Ukraine2022
#AgroAssistanceGroup
#посівна2022 #UAразом #AgroAssistance #Basak #tractorbasak2110 #YTONLX1054 #ЮТО #трактор #мтз #agro #johndeere #claas #newholland #masseyferguson #агроассистенс #тракторбеларус #lovol #Ytolx954 #yto1054 #ytoELX1054 #Armatrac #DeutzFahr #Lovol1054 #HATTAT #Кубота #CaseIH