Шановні колеги, радий вітати Вас на нашому сайті!


Насамперед, висловлюю свою подяку всім нашим клієнтам та партнерам за багаторічну довіру та успішну співпрацю з нами! Надійна, впевнена та плідна співпраця – це те, що ми завжди можемо гарантувати Вам, в якості чи то наших партнерів, чи то клієнтів. Не приховуватиму, адже ми від Вас чекаємо такого ж ставлення, оскільки це запорука гарантованого спільного успіху. Велкий практичний досвід спеціалістів нашої компанії, а також практично необмежені можливості наших перевірених партнерів, дають можливість стверджувати - у нашій співпраці з Вами немає завдань, які б ми не змогли вирішити!
Ознайомившись з пропозиціями сегменту ринку сількогосподарської техніки в Україні, можна знайти величезну кількість компаній, дилерів, імпортерів і т.д., які пропонують Вам продукцію всесвітньо відомого бренду YTO. Але не варто забувати про найголовніше - "продати трактор" і надати Вам найповніший супровід, що є гаслом та місією компанії «Агро Ассістенс Груп»: від покупки, доставки і до професійного своєчасного післягарантійного обслуговування, на сьогодні може дозволити собі не кожна торгуюча організація, що представляє бренд YTO!
4 особливості, які відрізняють нашу компанію від інших імпортерів YTO:

- довіра клієнтів;
- репутація на ринку України;
- реальні відгуки про компанію;
- максимальне клієнтоорієнтування та оперативність вирішення термінових завдань.
 
Ми забезпечимо Вас найсучаснішими та найдосконалішими зразками техніки ЮТО, завдяки якій Ви отримаєте можливість реалізувати Ваш найсміливіший виробничий потенціал, а наші досвідчені сервісні інженери готові надати Вам будь-яку допомогу за першої ж необхідності!
 
Вибір надійного партнера – економія часу та коштів!

 

Генеральний директор Групи компаній "Agro Assistsnce Group"

Михайло Пирву